Įgyvendinta projekto „Profesinių įgūdžių suteikimas darbo vietoje Vilkaviškio miesto jaunimui“ veikla

Įgyvendindami projektą „Profesinių įgūdžių suteikimas darbo vietoje Vilkaviškio miesto jaunimui“, vasario 19-20 dienomis organizavome 24 valandų verslumo stovyklą jaunimui.

Stovykloje buvo organizuojamos praktinės veiklos, kurių metu jaunuoliai tobulino verslumo kompetencijas, daug dėmesio buvo skiriama savęs pažinimui, emociniam intelektui.

Daug diskutavome apie lyderystės, komandinio darbo bei komunikacijos svarbą versle.

Žaisdami vaidmenų žaidimus, jaunuoliai susipažino su derybų meno subtilybėmis, mokėsi atpažinti komandos narių socialinius vaidmenis.

Investuotojų žaidimui teko ne tik sukurti verslo modelį, parengti finansinį jo planą, tačiau ir parengti savo įmonės video pristatymą.

Mokymų metu didelis dėmesys buvo skiriamas vertybėmis grįstam verslo modelio kūrimui, kurį įgyvendinant didžiausias dėmesys kuriamam versle būtų skiriamas socialiniams aspektams.

Ugdydamiesi kūrybiškumą, socialines problemas, su kuriomis jaunuoliai susiduria savo aplinkoje, stovyklos dalyviai bandė spręsti kurdami komiksus.

Po intensyvaus darbo mokėmės ir atsipalaiduoti: mėgavomės pirties malonumais, neįpareigojančiomis vakaro diskusijomis, muzika.

Lietuva keičiasi: esame įsitikinę, kad po 10 metų jaunuoliai, kurie yra protingi, empatiški ir jautrūs socialinėms problemoms gebės spręsti susidariusias problemas, o sprendimų priėmimas bus grįstas vertybėmis ir socialine atsakomybe.

Nuoširdžiai dėkojame lektoriams Editai Naidaitei ir Eimantui Botyriui, pasidalinusiems savo žiniomis su stovyklos dalyviais.

Tikime, kad stovykla jaunuoliams buvo ne tik įdomi, bet ir naudinga įvairiomis prasmėmis: ir dėl naujų pažinčių, ir dėl įsimintinų įspūdžių, ir, svarbiausia, dėl įgytų neįkainojamų žinių.

Projektas Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0537 „Profesinių įgūdžių suteikimas darbo vietoje Vilkaviškio miesto jaunimui“ bendrai finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis, įgyvendinant „Vilkaviškio miesto vietos plėtros strategiją 2016 – 2023 metams“.

Vilkaviškio miesto VVG informacija

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *