Paskelbti sėkmės istorijų konkurso ŽINGSNIAI 2022 rezultatai

Devintąjį kartą įvyko Europos socialinio fondo finansuojamų projektų sėkmės istorijų konkursas ŽINGSNIAI 2022.

Nuo birželio 6 dienos 20 ekspertų komisijos atrinktų istorijų buvo publikuotos viename iš populiariausių Lietuvos interneto portalų 15min.lt. Portalo lankytojai turėjo galimybę perskaityti skirtingas istorijas, susipažinti su jų herojais bei išreikšti savo simpatijas balsuodami už vieną jiems labiausiai patikusią istoriją. Visų istorijų herojai bus apdovanoti metinės konferencijos metu, o penki daugiausiai balsų sulaukę herojai gaus atminimo statulėles, kurias sukūrė skulptorius Artūras Žilinskas.

Visos dvidešimt sėkmės istorijų bus publikuojamos specialiame sėkmės istorijų leidinyje „Žingsniai 2022“ ir platinamos visoje Lietuvoje kartu su populiariu žurnalu, be to, istorijos bus rodomos renginiuose ar Europos Komisijos organizuojamų viešinimo kampanijų metu.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, dalyvavusiems konkurse. Kiekvienas pasakojimas – tai naujai atverstas gyvenimo puslapis, o už kiekvienos dalyvio sėkmės istorijos – artimieji, bendruomenė ir projekto įgyvendinimu besirūpinančių žmonių komanda.

„Sunkiausia žengti pirmąjį žingsnį, vėliau visi iššūkiai atrodo įveikiami“, – sako viena iš 20-ies istorijų herojų. Kviečiame skaityti jas visas ir pasisemti įkvėpimo keistis, drąsiai svajoti bei siekti savo tikslų.

Sėkmės istorijų dvidešimtuką ir daugiausiai balsų surinkusius pasakojimus rasite čia.

Europos socialinio fondo agentūros informacija

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *