Sėkmingai įgyvendintos dar vieno projekto veiklos

Asociacija „Keisk Požiūrį” sėkmingai įgyvendino visas projekto Nr. 08.6.-ESFA-T-927-01-0501 Keisk požiūrį- keisk ateitį veiklas. Projektas buvo skirtas skirtas vaikų ir jaunimo iki 18 metų užimtumo veiklų, kurios padėtų lengviau integruotis į visuomenę, organizavimui.

Per 15 mėnesių buvo suorganizuotos 5 stovyklos (131 dalyvis), 4 išvykos (123 dalyviai), 2 žygiai (40 dalyvių), 2 diskusijos (60 dalyvių), 2 sporto dienos (60 dalyvių) ir stovykla prie jūros (31 dalyvis). Viso veiklose vaikai sudalyvavo 445 kartus.
Projektas laimėjo Vilkaviškio savivaldybės nominaciją „Metų iniciatyva”. Buvo Finansų, Teisingumo ir Vidaus reikalų ministerijų atrinktas į Europos komisijos sėkmės istorijų konkursą, taip pat dalyvauja konkurse „Europos burės-2022” nominacijoje „Investicija į žmogų”.

 

Norime  nuoširdžiai pasidžiaugti projekto vykdytojų aktyvumu, nuoširdumu ir kartu padėkoti už atsidavimą projekto veikloms bei jų dalyviams, kurie priklauso itin jautriai socialinei grupei. Tikime, kad mūsų ir asociacijos bendradarbiavimas nenutrūks ir ateityje vėl galėsime bendromis jėgomis įgyvendinti naujus projektus, kurie, kaip matome, sulaukia didžiulio dėmesio ir yra tikrai reikalingi bei naudingi.

Su projekto veiklomis plačiau galima susipažinti čia.

Projektas vykdomas įgyvendinant „Vilkaviškio miesto vietos plėtros strategiją 2016 – 2023 metams“ ir bendrai finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų bei Vilkaviškio rajono savivaldybės lėšomis.

Asociacijos „Keisk požiūrį” ir Vilkaviškio miesto VVG informacija

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *