Diskusija savanorystės ir pilietiškumo tema

Rugpjūčio 26 d. Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centre vyko Kauno moters užimtumo informacijos centro organizuota diskusija tema „Organizacija-savanorystė ir pilietiškumas“. Gausiai susirinkę Vilkaviškio miesto ir rajono nevyriausybinių organizacijų (NVO) atstovai dalijosi savo patirtimi,  džiaugsmais ir problemomis, su kuriais susiduria kasdienybėje, teikdami savanorišką pagalbą ar organizuodami kitas savanoriškas veiklas. Akcentuota, kad viena iš didesnių kliūčių – savotiška asmenų, kuriems reikalinga pagalba, savotiška baimė ir nepasitikėjimas pirmą kartą matomu savanoriu, ypač jei pastarasis – jaunesnio amžiaus. Tačiau tuo pačiu pasidžiaugta jaunimo aktyvumu jungiantis į savanorių gretas.

Kartu su diskusijos moderatorėmis – Kauno moters užimtumo informacijos centro atstovėmis Orinta Leipute bei Birute Vėsaite – buvo diskutuojama apie galimybes pačioms NVO labiau bendradarbiauti tarpusavyje, taip siekiant savanoriška veikla pagelbėti kuo didesniam ratui žmonių. Kiekvienas iš susirinkusių NVO atstovų išsakė savo mintis, abejones ir pasiūlymus, kaip  geriau organizuoti tokias veiklas, kurioms sritims reikėtų skirti didesnį dėmesį. Renginio moderatorės nuoširdžiai pasidžiaugė vykstančiu bendradarbiavimu tarp Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos ir NVO, apie kurį išsamiau papasakojo Vilkaviškio miesto vietos veiklos grupės atstovės – pirmininkė Daiva Riklienė bei administravimo vadovė Jurga Grigaliūnaitė.

Renginio pabaigoje dalyviai pasidžiaugė įvykusia diskusija ir tuo, kad sužinojo daugiau vieni apie kitus. Tikėtina, kad šis renginys paskatins glaudesnį NVO bendradarbiavimą ir prasmingų  savanorystės veiklų sritys dar labiau išsiplės.

Vilkaviškio miesto VVG informacija

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *