Jaunimo verslumo ugdymo projektas „Veiklus. Verslus. Veržlus“ 2020-2022 m.

„Veiklus. Verslus. Veržlus“ – 3 metų trukmės jaunimo verslumo skatinimo projektas, kuriame dalyvauti kiekvienais projekto metais bus kviečiami 18-29 metų, verslo pasauliu besidomintys ir savo pačių verslo idėjas įgyvendinti norintys Vilkaviškio miesto jaunuoliai. Pirmasis dalyvių etapas – specialūs mokymai, kuriuose jie įgis žinių, reikalingų sėkmingai verslo pradžiai ir jo tolimesniam plėtojimui. Taip pat „24 h verslumo stovyklų“ metu dalyviai konsultuosis su patyrusiais verslininkais (mentoriais), kurie dalinsis savo žiniomis bei patirtimi, individualiai atsakinės į rūpimus klausimus.

10 specialiai projektui atrinktų mentorių dalyvaus mokymuose, kurių metu įgis ir tobulins svarbiausius mentorystės verslumo tema įgūdžius.

Trečiasis projekto etapas – tai gerosios patirties vizitas, kurio metu dalyviai lankysis skirtingose Kauno rajono įmonėse, taigi, susipažins su skirtingomis verslo galimybėmis bei įsitrauks į diskusijas su jau patyrusiais verslininkais.

Finalinis kiekvienų metų projekto etapas – „Vilkaviškio krašto jaunųjų verslininkų forumas“, kurio metu dalyviai turės progą išgirsti verslų plėtojimo geruosius pavyzdžius, papildyti savo „žinių bagažą“ verslo tematika, o kontaktų mugės metu apsikeisti kontaktais ir susirasti galimų verslo partnerių.

Iš viso per 3 metus į projektą bus įtraukti 144 unikalūs projekto dalyviai bei 10 mentorių, kurie ir padės realizuoti naująsias verslo idėjas. Mentoriams bus organizuojami specialūs mokymai, kurių metu bus supažindinta su motyvavimo, koučingo bei efektyvios komunikacijos temomis.

Po mokymų per visą projekto laikotarpį mentoriai suteiks 200 val. savanoriškų konsultacijų jauniesiems projekto dalyviams.

Projekto organizatorius – VšĮ „Jaunimo ambasadoriai“. Projektas įgyvendinamas pagal Vilkaviškio miesto vietos veiklos grupės „Vilkaviškio miesto 2016-2023 m. plėtros strategiją“.

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų bei Vilkaviškio rajono savivaldybės lėšomis.

VšĮ „Jaunimo ambasadoriai“ informacija

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *