Kvietimas tapti mentoriumi būsimiems Vilkaviškio verslininkams

VšĮ organizacija „Jaunimo ambasadoriai“ kviečia Vilkaviškio krašto verslininkus dalyvauti unikaliame Vilkaviškiui projekte (Jaunimo verslumo ugdymo projektas „Veiklus.Verslus.Veržlus” ) ir tapti jaunų žmonių, norinčių tapti verslininkais, mentoriais. Kiekvienas verslininkas – unikali asmenybė, o kiekvienas verslas – nauja patirtis, taigi, kviečiame dalintis savo žiniomis bei patirtimi  su jaunais, su verslo pasauliu nesusipažinusiais, bet to be galo norinčiais jaunuoliais!

Projekto metu bus vykdomos „24 valandų jaunimo verslumo stovyklos“,  kurių metu jaunimas gaus teorinių žinių apie verslumą.

Projekto trukmė – 3 metai. Mentoriaus įsipareigojimas – 20 valandų mentorystės veiklos per visą  projekto laikotarpį. Mainais į mentoriaus veiklas su jaunimu mentoriams bus organizuoti 6 seminarai sutartomis temomis.

Plačiau apie projektą skaitykite čia.

Jei domina nauja mentorystės patirtis, kviečiame užpildyti anketą, kurioje taip pat rasite nuorodą į platesnę informaciją apie projektą ir projekto mentorystės veiklų dalį, kurią rasite čia.

VšĮ „Jaunimo ambasadoriai“ informacija

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *