Pradedamas įgyvendinti projektas, skirtas aktyviems Vilkaviškio senjorams

Rugpjūčio 21 d. 10 val. Vilkaviškio rajono pagyvenusių žmonių klubo „Rudenėlis“ nariai ir miesto visuomenės atstovai rinkosi į Vilkaviškio laisvalaikio ir pramogų centrą „Topolis“, kur vyko projekto „Aktyvūs senjorai kuria pilietišką visuomenę“ pristatymas ir atidarymas. Susirinkusiems 56 renginio dalyviams buvo pristatytos galimybės, kurios atsivers vykdant projektą: remiamos teatro grupės, vyks šokių ratelio ir ansamblio mokymai, klubas įsigis naujų baldų, akordeoną, nariai už projektines lėšas galės organizuoti ekskursiją į Anykščių kraštą, dalyvauti edukacinėse programose ir kita.

Su būsimomis projekto veiklomis supažindino projekto vadovė Lina Verbylienė ir klubo pirmininkė Dana Akucevičienė. Po numatomų veiklų pristatymo savo programas parodė kiekvienas klubo saviveiklos baras: dainas traukė ansamblis, trypė šokėjėlės, dramos ratelį atstovaujanti būrelio režisierė ir vadovė visų dėmesį prikaustė kunigo gaspadinės monologu. Žiūrovai liko sužavėti.

Projektas vykdomas įgyvendinant Vilkaviškio miesto vietos veiklos grupės Vietos plėtros strategiją „Vilkaviškio miesto vietos plėtros strategija 2016 – 2023 metams“  ir finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.

Vilkaviškio rajono pagyvenusių žmonių klubo „Rudenėlis“ informacija

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *