Vyko nuotolinis seminaras „Susirgusi laisvė“

Europos socialinio fondo agentūra gruodžio 3 d. projektų vykdytojus, įgyvendinančius projektus pagal priemones „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimo administravimas“, „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ ir „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ sukvietė į nuotolinį seminarą „Susirgusi laisvė“.

Kartu su seminaro lektoriais ieškojome atsakymų, kaip neprarasti savęs, būti stipresniais, energingesniais ir produktyvesniais šiuo ypatingu permainų laiku.

Paulius Avižinis, OVC Consulting direktorius ir konsultantas, skaitė pranešimą apie tai, kaip padėti sau neapibrėžtumo sąlygose. Kartu su lektoriumi seminaro dalyviai diskutavo, kaip išvengti mąstymo klaidų, kurios lemia prastą savijauta, apie savipagalbą neapibrėžtumo laikotarpiu.

Antrojoje seminaro dalyje lektorius Ugnius Savickas, organizacijų konsultantas, REVIVE metodikos bendraautorius, analizavo, kodėl vienos organizacijos sklandžiai prisitaiko pokyčiuose, o kitoms nesiseka, kaip organizacijų ar projektų vadovams reaguoti į pokyčius? Taip pat pasidalino pirmojo karantino metu keturių Lietuvos verslo konsultantų sukurta ir praktine patirtimi paremta verslo ir komandų valdymo 5 žingsnių metodika REVIVE, apimančia pokyčių laikotarpiui būdingus klausimus, užduotis, įrankius, procesus bei kompetencijas. Seminaro dalyviai kartu su lektoriumi diskutavo apie tai, kaip užtikrinti sklandų komandos darbą.

Dėkojame organizatoriams ir lektoriams už įdomų ir naudingą renginį, jo dalyvius praturtinusį naujomis žiniomis.

Vilkaviškio miesto VVG informacija

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *